• GRIZZLYMAN 2024  |  24. - 25. 5. 2024

AHOJTE GRIZZLYMANI!

AHOJTE GRIZZLYMANI! 1024 576 GRIZZLYMAN 2024

Ahojte Grizzlymani!

Máme 27 dní před startem a tak máme pár informací k letošnímu ročníku 2024.

Jak už jsme uvedli v pozvánkách, letos poprvé máme úplně vše co závodník potřebuje k závodu na jednom jediném místě. Je to loděnice v Jachtklubu na Olešné přehradě u Frýdku-Místku.

Každý závodník má v ceně startovného i ubytování a nocleh od pátku až do neděle ve vytápěném velkokapacitním stanu s podlahou. S sebou potřebujete jen svůj spacák a karimatku. Máme k dispozici i měkké molitanové matrace, viz. foto z minulých ročníků, kdy se spalo na hrací ploše hokejbalového hřiště na Woodaréně v Ostravici.

Prosíme tedy od všech informaci na e-mail, zda využijí tohoto ubytování ve stanu nebo budou chtít ubytování v chatkách Bezan (400m od startu, příplatek 500 Kč na osobu),

Zatím je k dispozici 10 čtyřlůžkových chatek.

Pozor! Kdo chce soukromí a chce být v chatce sám, případně pouze s doprovodem, musí si zaplatit celou chatku, ta stojí 2000 kč na noc!

Děkujeme za zpětnou vazbu na e-mail.


Další důležitá informace je k trase běhu na palkovických Hůrkách!

Tato unikátní, nádherná a náročná trasa po lesních pěšinkách vede z velké části po soukromých pozemcích Biskupských lesů! Vzhledem k tomu, že se termín závodu přesunul o cca měsíc do května, musíme respektovat podmínky, za kterých se můžeme v lese pohybovat.

První podmínka je, že na schválené trase závodu Grizzlyman se nebude v přípravě na závod trénovat. Trasa bude zpřístupněna pouze pro závodníky a to pouze v den závodu sobota 25. 5. 2024. Toto prosím všichni dodržujme. Z tohoto důvodu jsme stáhli z webu i GPS souřadnicemi. Slíbili jsme panu revírníkovi, že do závodu bude v lese klid a žádný pohyb našich závodníků.

Druhá podmínka je že i značeni trati v den závodu bude minimální. Závodníci budou používat k orientaci výhradně aktuální GPS data, která dostanou e-mailem cca 4dny před startem, tak aby si je mohli včas a v klidu nainstalovat do svých hodinek či navigací. Vás závodníky pak prosíme, aby jste závodní data nikde nezveřejňovali na sítích atd.
Toto je podmínka souhlasu majitelů pozemků s trasou běžecké části závodu Grizzlyman.

Opravdu vás závodníky moc prosíme o dodržování těchto podmínek. Rádi bychom trasu běhu/trailu Grizzlymana udrželi i pro příští ročníky a generace 🙂 .
Prosím, važme si toho, že nemusíme běhat po žádném nudném asfaltu! Mít to štěstí závodit v nádherném lesním prostředí je obrovské privilegium!

Děkujeme za pochopení a hodně sil v přípravě!

S pozdravem za tým pořadatelů Libor