• NEXT GRIZZLYMAN 2025  |  23. - 24. 5. 2025

GM 2024 – NOVINKY K ORGANIZACI!

GM 2024 – NOVINKY K ORGANIZACI! 1024 576 GRIZZLYMAN 2024

Ahojte triatleti!

Rádi bychom Vás v kostce informovali o novinkách v organizaci závodu Grizzlyman 2024.

Největší a snad pro všechny nejvíc vítanou změnou je pouze jedno jediné společné DEPO pro všechny triatlonové disciplíny!

Grizzlyman, Grizzlyman Half i terénní Pandaman a dětský KODIÁČEK bude v centru celého festivalu FMsportFest na přehradě Olešná. Triatleti budou mít k dispozici samostatný vytápěný stan 12 x 40 m se sprchou, kde “proběhne” akreditace, výklad trati, ubytováni i vyhlášení s afterparty!  

V centru akce najdete kompletní zázemí pro závodníky včetně parkování, úschovnu i servis kol! Zkrátka vše na jednom místě.

Jako závod Grizzlyman 2024 máme rezervováno i ubytování ve čtyřlůžkových chatkách firmy Bezan vzdálené asi 499m od centra FMsportFestu! Pro extra náročné uživatele lze zajistit ubytování v *** Hotelu Terasa vzdálené cca 1km od depa!

Další novinkou je společná trasa kola i běhu pro dlouhého i polovičního Grizzlymana na okruzích kola 91,5 km a běhu 21 km.

Závod bude logistický mnohem jednodušší jak pro závodníky tak hlavně i pro doprovody. Zůstává rovněž zachována možnost startovat zcela bez doprovodu.

Na trase kola budou tři občerstvovací stanice (hotel Ráztoka, horní stanice Lanovky Pustevny a na Bílé, umístění bude upřesněno v rozpravě) a samozřejmě pak i v depu u přehrady Olešná.

Na trase běhu budou mimo hlavního depa dvě občerstvovačky, kam se dá přijet osobním automobilem nebo na elektrokole. Jsou to vrch Kubánkov a sedlo Hůrky.

Obrovským benefitem běhu je pak nádherná 21 km dlouhá trasa přes Palkovické hůrky s převýšením 750 m, která vede výhradně po lesních cestách a po “tvrdém” se přebíhá pouze 2x asfaltová cesta!

Věřím, že letošní nový formát Grizzlymana si naplno užijete! 

Za tým FMsportFestu zdraví Libor Uher